Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50557 Library:50647 in /home/zir/public_html/include/class.mysql.php on line 56

Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50557 Library:50647 in /home/zir/public_html/include/class.mysql.php on line 56
Zachodniopomorska Izba Rolnicza - Aktualności
Jesteś tutaj:

Aktualności

Sankcje dla rolników realizujących program rolnośrodowiskowy

Dodano: 01 sierpień 2013 godz. 09:07
Poniżej wystąpienie Zarządu Krajowej Rady Izby Rolniczej oraz odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie wprowadzenia sankcji dla rolników realizujących program rolnośrodowiskowy.

Nieruchomość na sprzedaż - Stargard Szczeciński

Dodano: 31 lipiec 2013 godz. 15:03
O G Ł O S Z E N I E
Małopolska Hodowla Roślin – HBP Spółka z o.o.
30-002 Kraków, ul. Zbożowa 4 (www.hbp.pl)
sprzeda w drodze czwartego nieograniczonego przetargu ustnego zabudowaną nieruchomość gruntową będącą przedmiotem prawa własności w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Usługowej 6, województwo zachodniopomorskie obejmującą działki nr : 27/2, 27/3, 27/5, 27/6 o łącznej powierzchni 2,0024 ha.

Konkurs Copa-Cogeca "Rolnictwo sie liczy!"

Dodano: 31 lipiec 2013 godz. 11:25
W maju Copa-Cogeca rozpoczęła kampanię i konkurs pn.: "Rolnictwo sie liczy!". Bez rolnictwa i spółdzielni nie uda sie zaspokoić wzrastającego zapotrzebowania na żywność. Aby wziąć udział w konkursie i dowiedzieć sie więcej na temat WPR proszę wejść na stronę www.copa-cogeca.eu - konkurs obowiązuje od 13.05.2013 do 15.09.2013. Można wygrać niezwykłe nagrody, w tym wycieczkę do Portugalii oraz wspaniały koszyk pełen wysokiej jakości artykułów spożywczych i wina.

Nabór na kursy zawodowe

Dodano: 31 lipiec 2013 godz. 11:02
Zespół Szkół Nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach ogłasza nabór na kursy zawodowe: „prowadzenie produkcji rolniczej”.

Działka na sprzedaż w Suchaniu

Dodano: 31 lipiec 2013 godz. 10:44
Zarząd gminnej Spółdzielni „SCH” w Suchaniu uprzejmie informuje, że posiada do sprzedaży dla inwestującego rolnika atrakcyjną działkę w Suchaniu o pow. 3004m2 (z możliwością dokupienia działki w przedłużeniu o pow. 4000m2) bezpośrednio przylegającą do drogi krajowej nr 10 z niżej posadowionymi na niej nieruchomościami:

Piknik Zbożowy 2013

Dodano: 31 lipiec 2013 godz. 08:38
W dniu 28 lipca 2013 r. podczas „Jarmarku Jakubowego” w Szczecinie Zachodniopomorska Izba Rolnicza zorganizowała Piknik Zbożowy – imprezę realizowaną przez Krajową Radę Izb Rolniczych w ramach projektu dofinansowanego ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.

"3 dni na cysterskim szlaku"

Dodano: 17 lipiec 2013 godz. 07:59
Na prośbę organizatorów zapraszamy do Bierzwnika na „3 dni na cysterskim szlaku”. Szereg imprez zostało przygotowanych z myślą o wszystkich uczestnikach. W planie m. in. Ogólnopolski Festiwal Szachowy, Turniej „tenis nocą”, Międzynarodowe targi wyrobów klasztornych i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program poniżej.

Wniosek KRIR w sprawie zmiany zasad szacowania szkód powstałych w gospodarstwach rolnych

Dodano: 00 0000 godz. 00:00
Wniosek KRIR w sprawie zmiany zasad szacowania szkód powstałych w gospodarstwach rolnych
Krajowa Rada Izb Rolniczych w dniu 26 marca zawnioskowała do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zmiany zasad szacowania szkód powstałych w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.
Skan pisma w załączeniu

Wyszukaj w serwisie

Przydatne linki

 • Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
 • SMSR - System Monitoringu Suszy Rolniczej
 • Krajowa Rada Izb Rolniczych
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
 • Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Internetowa Giełda Rolna i Towarowa
 • Portal producentów żywca wołowego
 • Giełda Rolna Agrotrader
 • Inspekcja Jakości Handowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 • Porejestrowe Doświadczalnictwo Odmianowe

Archiwalne serwisy ZIR